PRODÜKSİYON

Tam Prodüksiyon Hizmeti

Prodüksiyon hizmeti zor ve maliyetli bir iştir. Bir çok ajans kendi bünyesinde prodüksiyon birimi bulundurmaz. Ancak prodüksiyon bizim en güçlü olduğumuz kollardan biridir.

Reklamlarınız bölünmesin! Ankara’nın en çok prodüksiyon işi yapan reklam ajansıyız. İhtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin tek bir ajanstan çıkması hem maliyet hemde marka bilinci açısından sizleri rahatlatacaktır. Son teknoloji makine parkurumuz ve deneyimli prodüksiyon ekibimizle, A’dan Z’ye tüm prodüksiyon hizmetlerini ajansımızdan alabilirsiniz.

Uygun Fiyat-Kalite-Hız

Bu denklemi hatırlarsınız, bir hizmet alırken bu üç konunun birlikte olması herkesin hayalindeki denklemdir. Tabi ki sizlerin hayallerini gerçekleştirmek bizim görevimiz.

Prodüksiyon hizmetlerimizde kesinlikle bir arada yer alan hız ve kalitedir. Üstelik diğer ajanslara göre uygun fiyatlarla yaptığımızı da taahhüt edebiliriz. Bizim önceliğimiz sizlerin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek doğru hizmeti sunmak. Kaliteyi ön planda tutarak markanız için en doğru kararları vermeyi hedefliyoruz.

Prodüksiyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Reklam Filmi

Hedef kitlenizin zihnine kısa sürede erişim sağlayabileceğiniz, markanıza büyük oranda değer katan görsel ve işitsel filmlerdir.

Kamu Spotu

Kamu kuruluşları, dernekler ve STK’lar tarafından toplumu bilgilendirme amacıyla hazırlanan kısa tanıtım videolarıdır.

Tanıtım Filmi

Markanızı insanlara etkili bir şekilde anlatmanıza olanak veren, sadece anlatmaya değil göstermeye de yarayan etkili filmlerdir.

Tv Programı

Televizyon veya video içerik sağlayıcılara özel olarak hazırlanan, konusu ilgi çekici ve izlenilesi olması gereken programlardır.

Viral Reklam

İnternet üzerinden kullanıcılar tarafından ağızdan ağıza yayılan, arkaplanda reklam içeren videolardır.

Fotoğraf Çekimi

İyi fotoğraf sattırır. Ürünlerinize ait dikkat çekici ve kaliteli görsellerin oluşturulması için iyi fotoğraflanması gerekir.