TASARIM

Tasarım Hizmeti

Tasarım, yüzdür, kimliktir, benliktir. Herşey bir tasarımla başlar ve başka tasarımlarla büyür. Hafife alınmayacak kadar önemli olan ihtiyaçlarınız için doğru tasarımları hazırlıyoruz.

Grafik deyip geçmeyin! Tasarım işi, uzmanına bırakılmalıdır. Elinden geliyor diye içinde sanat ve yaratıcılık olmayan birisine teslim edilemez. Bu doğaya aykırı olur. İşlerinde uzman tasarımcılarımızla markanızın ihtiyacı olan tasarımların emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Kim Tasarlar?

Tabiki tasarımcı tasarlar. Herkes tasarımcı olamaz. İşine ruh katması beklenir. İşini canlandırması gerekir. İyi bir tasarımcı olmaz, mükemmel bir tasarımcı olması istenir.

Markalar daha az maliyetli olması için ihtiyaç duydukları tasarımları işin uzmanı olmayan kişilere emanet ederek aslında kendilerine büyük zarar verirler. Tasarım bir markanın görünen yüzüdür. Tüm görünürlük faaliyetlerinde olduğu gibi tasarımlarınızda da gerekli özenin gösterilmesi gerekir.

Tasarım Dediğimiz Nedir?

Logo

Bir insan için adı neyse bir marka için de logo odur. Markaya özel olması gerekir. Aceleye gelmez, üzerine uzun uzun düşünmek gerekir.

Afiş-Broşür

Görünürlük faaliyetleri için en kolay ulaşılabilir materyallerdir. Zekice hazırlanması etkiyi artıracaktır.

Kurumsal Kimlik

Markanızın ihtiyaç duyacağı bazı tasarım materyalleri olacaktır. Dosya, kartvizit vb. tüm ürünlerin tasarımı kurumsal kimliği oluşturur.

İlan Tasarımı

Basılı mecra ve outdoor reklamcılık için hazırlanırlar. Doğru hedef kitleye ulaşmak için doğru mesajların verilmesi gerekir.

Katalog

Marka veya ürünler için katalog çalışmasına ihtiyaç duyulur. Ürün görselleri ve içerik tasarımı özenle hazırlanmalıdır.

Görsel Tasarım

Bir markanın her an bir görsel tasarıma ihtiyacı olabilir. Kağıt üzerinde, bilgisayar ekranında veya bir promosyon üründe olabilir.