Google Ads Reklam Yönetimi

Google Adwords Yönetimi ile reklamlarınızı daha geniş kitlelere gösterin.

Google Adwords yönetimi ile web siteniz için Google arama motoru, Youtube ve diğer Google ağlarında profesyonel olarak reklam yönetimi gerçekleştiriyoruz. En uygun bütçeler ile daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacak ve satışlarınızı artıracak stratejileri web sitesiniz için uyguluyoruz.

Google Adwords Reklam Yönetimi Nedir?

Google AdWords reklam yönetimi hizmetimiz ile, Google AdWords hesaplarınızı oluşturuyor, reklam kampanyalarınızı yönetiyor, reklam metinlerini yazıyor, hedef kitlenizi belirleyerek ve reklam bütçelerinizi en doğru şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Web siteniz için Google AdWords üzerinde anahtar kelime araştırması yaparak hedef kitlelerine ulaşmak için doğru anahtar kelimeleri belirleyerek ve reklamlarınızı belirli bir konuma, zamana veya hedef kitleye göre ayarlayarak daha fazla müşteri edinmenize katkı sağlıyoruz..

Doğru Adwords Yönetimi ile daha az bütçe ile daha fazla kazanç elde edin.

Amatörler tarafından hazırlanan siteler her zaman eksik olur. Bir web sitesi mutlaka 3 ana unsuru taşımalıdır. Bunlar; başarılı bir ön tasarım, düzgün kodlanmış bir yazılım ve doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu. Ön tasarımı güzel olan siteler insanların hoşuna gider ancak doğru yapılmamış bir kodlama sistemi sitenizi yavaşlatır ve ulaşılamaz hale getirebilir. Bunların dışında ne kadar iyi bir siteniz olursa olsun eğer Google’da listelenmiyorsa görünür olamaz.

Performans Odaklı

Yaptığımız Google Adwords reklam yönetimi ile web siteniz ve reklamlarınız için performans odaklı bir çalışma sunuyoruz.

Doğru Planlama

Google reklamlarınız için en doğru metinleri ve doğru anahtar kelimeleri tespit ederek en doğru planlama için çalışma yürütüyoruz.

Reklamlarınızda yüksek tıklama oranları ile daha fazla müşteriye ulaşın.

Google reklam kampanyalarınızı en etkili sonucu getirecek şekilde yönetmek isterseniz ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.