Takı ve Mücevher Fotoğraf Çekimi

Takı fotoğraf çekimi ile ürünlerinizin ışıltısını görsele taşıyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Değerli mücevherler başta olmak üzere tüm takılar müşterilerin dikkatini çekmek için iyi bir pazarlama stratejisine ihtiyaç duyar. İyi bir takı çekimi hizmet, ürünlerinizi başarılı bir şekilde pazarlamanın kapılarını aralar, potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza katkı sağlar. Detaylı bilgi ve sorularınız için dilediğiniz zaman Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.

Takı Fotoğraf Çekimi Hizmeti Nedir?

Takı ve mücevher satışı yapan firmalar için genel olarak tüm ürünlerin geniş kitlelere ulaşması, markanın tanıtımı ve satışlarını sağlayan ürün çekimlerine takı çekimi hizmeti denilmektedir. Eski yıllardan bu güne kadar insanlar sosyal statülerini, mesleklerini ve sınıflarını gösteren takılar kullanmıştır. İnsanların takı ihtiyaçlarını karşılamak adına E-Ticaret hizmeti veren firmalar zamanla çoğalmıştır. Gerek değerli gerek ise bijuteri takılar kolaylıkla erişilebilir hale gelmiştir. Takı çekim hizmeti ise; ürünlerinizin diğer rakiplerinizden farklı olduğunun anlatılmasında, ürünün daha detaylı bir şekilde incelenebilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

TAKI FOTOĞRAF ÇEKİMİ İLE TERCİH EDİLEN, GÜVENİLİR BİR PROFİL ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

Ürünleri için amatör fotoğraf çekmeyi tercih eden firmalar satış performanslarından genellikle memnun olmamaktadır. Bunun sebebi ise ürün görsellerinin yeterince netliği ve profesyonel olmayan duruşundan kaynaklıdır. Detaylı, iyi kompozisyon ile hazırlanan ve netliği bozulmayan ürün görselleri insanlara daha fazla güven vaat etmektedir. Müşteriyle kurulacak güven satışlarınıza pozitif yönde katkı sağlayacaktır.

İlgi Çekici

Potansiyel bir müşteri, alacağı ürünü iyice tanımak ister. Net olarak incelenemeyen bir ürün insanların alma isteğini bastırır. Profesyonel olarak çekimi olan ürünler ise insanlarda alma isteği uyandırır.

Daha Fazla Detay

Bir ürün ne kadar profesyonel bir şekilde çekilirse o kadar detaylara sahip olur. Ürüne has detaylar, profesyonel takı çekimi hizmeti sayesinde ortaya çıkabilmektedir. Küçük detaylar büyük pazarlamaların önünü açar.

TAKI ÇEKİM HİZMETİMİZ İLE MÜŞTERİLERİNİZ ÜRÜNLERİNİZİN BÜYÜLEYİCİ ETKİSİNE ODAKLANIR.

Ankara Prodüksiyon, özel tasarım ürünlerin detaylı bir şekilde çekimlerini yaparak satışlarınızın artmasına yardımcı olur. Her geçen gün yaptığı takı çekimleri ile farkını ortaya koyan firmamızda en kaliteli hizmetleri güven içinde alabilirsiniz.

Takı Çekimi

Takı sektöründe ürünlerin tanıtımında çok önemli bir yere sahip olan takı çekimi için en doğru seçimlerin yapılması için profesyonel yardım alınması gerekir.

Takı çekimi her zaman kullanılan takıların çeşitlerinin geniş kitlelere ulaşması ve kişilerin çok daha kısa sürede seçim yapabilmeleri adına önemlidir. Çok eski yıllardan bu güne kadar insanların sosyal statülerini, mesleklerini ve sınıflarını gösteren takılar kullanılmıştır. Her zaman kıyafetler takılar ile bütünleşerek çok daha şık olması sağlanmaktadır. Bundan dolayı tanıtım amaçlı olarak takı çekimi ihtiyaçları olmuştur.

Takı Çekimi Nedir?

Takı çekimi tüm ürünlerin geniş kitlelere ulaşması, markanın tanıtımı ve satışları bakımından müşteriler ile üretici arasında aracı olmaktadır. Takı tanıtımı için son derece gerekli olan bu çekim türlerine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Takının bütün detayları ile göründüğü ve çözünürlüklü olan fotoğraflardır. Dekor ya da model kullanarak yapılan farklı bir ambiyans oluşturulan çekimler biçiminde olmaktadır. Diğer tüm ürünlere göre çok daha küçük hacimli olan takıların çekimi de hacimlerine ters orantılı bir şekilde büyük özen göstermektedir. Sadece bu özen sayesinde takının gerçek değeri yansıtılır ve amacına uygun işlevde olabilir.

Takı Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Takı çekimi sırasında bütün detayların görülebilmesi adına son teknoloji bir makinenin kullanılması gerekmektedir. Normal bir göz ile görülmeyen bütün toz parçacıkları yapılan hassas çekim sonrasında görülecektir. Bundan dolayı takı hatasız, temiz ve çiziksiz olmalıdır. Çekim öncesi takının özel olarak temizlenmesi gerekir. İlk olarak mikro fiber bir bez kullanılarak temizlenmeli ve üstünde yer alan tozlar bir hava püskürtme cihazı ile yok edilmektedir. Bu işlemler yapılırken eldiven kullanılması olabilecek parmak izlerini önleyecektir.

Uzmanlık Gerektiren Takı Çekimi

Takı fotoğrafçılığı diğer ürün çekimlerine göre çok daha özel ve ustalık gerektiren bir iştir. Bütün teknik detaylar yerine getirilerek çekimin yapılması adına gerekli olan ekipman çok daha pahalı olmaktadır. Ayrıca takı çekimi için fotoğrafçı deneyimli olmalı ve belli başlı estetik değerlere çok daha önem veren uzman kişiler olmalıdır. Takı çekimi sonrasında fotoğrafın işlenmesi tüm detayların görünmesi bakımından önemlidir.

Ankara Prodüksiyon, takı çekimi hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hazır. Geçmiş yıllarımızdan edinmiş olduğumuz tecrübe ve almış olduğumuz güç sayesinde işlerimizi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz. Sizlerin de takı alanında fotoğraflama ihtiyaçları mevcut ise, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve aklınızdaki soruları gidermek için Whatsapp hattımıza bekliyoruz