Arama Motoru Optimizasyonu

Web siteniz arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alsın.

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer alması sizlere daha fazla kazanç ve daha fazla müşteri sağlar. Ankara Prodüksiyon ve Reklam Ajansı olarak profesyonel SEO hizmetimiz ile web siteniz için doğru işlemleri yapıyor ve sıralamanızı yükseltiyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti

Öncelikle SEO işlemlerinin başarılı olması için çok iyi bir analiz yapılması gerekir. SEO hizmeti almaya karar verdiğinizde öncelikle sitenin SEO analizini gerçekleştiriyoruz. Bu analiz bizlere sitenizde ne gibi düzenlemelerin yapılması gerektiğini söylüyor. Yükselmek istediğiniz anahtar kelimeler için yapılan analizde elde edilen verilere göre web sayfanızın düzenlemesi yapılıyor. Seçtiğiniz anahtar kelimeler için rakip analizleri gerçekleştiriliyor. Bu verilerle birlikte içerik düzenlemelerini yapıyoruz. Baştan sona kadar yapılan tüm işlemler sizlere raporlarla birlikte sunuluyor.

Başarılı bir SEO ile web siteniz daha fazla görünür olur.

SEO (Search Engine Optimization: Arama Motoru Optimizasyonu), aslında oldukça kapsamlı bir çalışma gerektiren bir iştir. Bir web sitesi optimize edilirken asıl amaç sıralamanın yükseltilmesi değildir. Öncelik amaç sitenizin Google tarafından en doğru şekilde algılanmasını sağlamaktır. İkinci önceliğimiz ise sayfanızı ziyaret eden kullanıcının hizmetinizin ile ilgili en iyi faydayı elde etmesini sağlamaktır. Öncelikle bu iki işlemi başarıyla sağlayan web siteleri doğal olarak üst sıralara çıkmaktadır.

SEO'nun Gücü

Yapılan çalışmalar ile web siteniz ilgili anahtar kelimeler için doğal olarak ilk sıralarda yer alacak ve bu size daha fazla kazanç olarak geri dönecektir.

Doğru Strateji

Bir web sitesine SEO çalışması yaparken, en doğru stratejiyi belirleyerek istenilen anahtar kelimeler için en iyi içerikleri üretiyoruz.

Reklam ücreti ödemeden web siteniz her zaman üst sıralarda yer alsın.

SEO çalışması uzun vadede başarı getiren ve kalıcı olmak için istikrarlı bir şekilde devam edilmesi gereken bir çalışmadır. Bu çalışmaları ajans olarak sizler adına başarıyla yürütebiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

SEO (search engine optimization), arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizin arama motorlarında yapılan aramalarda organik olarak üst sıralarda yer alması için yapılması gereken bir işlemdir.

İnsanların verdiğiniz hizmetlerden haberinin olması sizlere müşteri olarak gelmelerini sağlar. İnternet kullanıcılarının %90’dan fazlası bir ürün veya hizmet almak için arama motorlarını kullanıyor. Verdiğiniz hizmetlerle ilgili yapılan aramalarda ilk sıralarda yer almak, potansiyel müşterileri web sitenize çekmenizi sağlar. Bu sayede herhangi bir reklam bütçesi harcamadan hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Verdiğiniz hizmetlerle ilgili Google Ads sayesinde reklam verebilir ve ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Ancak bunun için sürekli olarak para ödemek zorundasınız. Başarılı bir SEO hizmeti sizleri ilk sıralara getirebilir. Bu sayede bir anahtar kelime için Google reklamlarına ücret ödemeden ilk sırada yer almış olursunuz. Üstelik bu durum arama yapan kişiler için oldukça güven verici bir durumdur. Organik olarak ilk sıralarda yer alan bir web sitesi insanlar tarafından daha fazla ziyaret edilir.

SEO çalışması web sitenin iyileştirilmesi demektir. O yüzden kesinlikle olumsuz bir durum oluşturmaz. Kesinlikle web sitenize zarar vermez.

Bu durum yapılan analiz sonucunda web sitesinin ve yükselmek istediğiniz anahtar kelimenin rekabet oranına göre değişmektedir. Web sitenizin organik trafiği yüksek ise yapılan işlemler çok kısa sürede sonuca ulaşabilir. Anahtar kelime yükselişi ise ortalama 1 hafta ile 6 hafta arasında değişebilir.

Maalesef böyle bir garantiyi hiç bir SEO ajansı veremez. SEO hizmetinin başarıya ulaşmasını etkileyen çok sayıda işlem vardır. Biz bu işlemleri başarıyla yerine getirip istediğiniz anahtar kelimede yükselme garantisi verebiliriz. Ancak net olarak ilk sayfa veya şu kadar sayfa yükselebilir diye bir garanti maalesef veremiyoruz.

Web siteniz için yapılan SEO işlemleri sonucunda arama motoru sıralamanız mutlaka iyileşecektir. Ancak unutmayın ki sadece siz değil rakiplerinizde sürekli olarak SEO çalışmaları yapmakta. Bu durumsa SEO çalışmalarını bırakmak web sitenizin sıralamasında gerilemeye yol açabilir. Düzenli olarak SEO hizmeti alarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.