Web Site Tasarımı

Web tasarım hizmetimiz ile işlerinizi dijitale taşıyarak internette görünür olun.

Bir web sitesi sizin internetteki ofisinizdir. Firmanız için kurumsal bir hizmet ile profesyonel bir web sitesi hazırlıyoruz. Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek web site tasarımlarını ve süresiz teknik destek hizmetini ajansımızdan alabilirsiniz.

Web Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Öncelikle firmanız ve sektörünüz için bir analiz gerçekleştiriyoruz ve web sitenizde nasıl bir yapının olması gerektiğine karar veriyoruz. Belirlenen yapı üzerinde hayal ettiğiniz tasarımı inşa ediyoruz. Tamamıyla kullanıcı deneyimini üst seviyede tutan bir ana sayfa ve içerik anlamında eksiksiz alt sayfalar ile web sitesinizi başarıyla hazırlayarak ön yayına alıyoruz. Web sitenizin içerik ve görsel optimizasyonlarını tamamladıktan sonra tamamen yayına alıyoruz. Ayrıca web sitenizin Google dizinine eklenmesi ve Google My Business hesabınızın açılması işlemlerini de ekstra olarak gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel, kaliteli ve hızlı bir site ile dijitalde daha fazla görünür olun .

Amatörler tarafından hazırlanan siteler her zaman eksik olur. Bir web sitesi mutlaka 3 ana unsuru taşımalıdır. Bunlar; başarılı bir ön tasarım, düzgün kodlanmış bir yazılım ve doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu. Ön tasarımı güzel olan siteler insanların hoşuna gider ancak doğru yapılmamış bir kodlama sistemi sitenizi yavaşlatır ve ulaşılamaz hale getirebilir. Bunların dışında ne kadar iyi bir siteniz olursa olsun eğer Google’da listelenmiyorsa görünür olamaz.

İhtiyaca Uygun

Firmanızın sektörüne bağlı olarak veya sizlerin isteği doğrultusunda oluşturacağımız tasarım yapısı ile web sitesinizi hayata geçiriyoruz. Seçmiş olduğu yapıya göre en iyi tasarımlar ile web sitesini hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Teknik Destek

Ajansımızdan web site hizmeti alan tüm firmalara 1 yıl boyunca ücretsiz olarak teknik destek sağlıyoruz. Ayrıca web hosting hizmetini her yıl yenileyen müşterilerimiz ömür boyunca içerik desteğine de sahip oluyorlar.

Web siteniz ile ilgili her türlü konuda her an ulaşabileceğiz bir hizmet

Ankara Prodüksiyon ve Reklam Ajansı olarak firmanız için hazırlayacağımız web siteleri için %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla her zaman destek sağlıyoruz.