Profesyonel Video Çekimi

Video çekimi hizmetimiz ile ihtiyacınız olan profesyonel video kalitesine ulaşabilir ve video tanıtımlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Video çekimi hizmeti olarak, reklam filmi, tanıtım filmi, eğitim videosu, düğün video çekimi, röportaj çekimi, eğitim çekimi, etkinlik çekimi gibi ihtiyacınız olan her türlü video işleri için hemen bizi arayın.

Profesyonel Video Çekimi Hizmeti Nedir?

İşletmeler ve kişisel olarak çoğu zaman farklı amaçlarla video çekim hizmetine ihtiyaç duyarız. Bu bazen sosyal medya reklamı olurken bazen bir etkinlik çekimi veya doğum günü çekimi bile olabilir. Böyle durumlarda herkes çekilen görüntülerin profesyonel ve kaliteli olmasını ister. Profesyonel video çekim hizmeti ile istediğiniz videolar için yüksek çözünürlük kalitesi, renk ve ışık kalitesi, ses kalitesi gibi konularda destek alabilirsiniz. Video konusunda tecrübesi ile Ankara Prodüksiyon sizlere bu konuda en iyi desteği sağlayacak prodüksiyon ajansıdır.

Profesyonel video çekimi ile görüntü kalitesi, ses, ışık, renk gibi konularda tereddüttünüz kalmasın.

İşletmenizin sosyal medyası için çok güzel bir video fikriniz vardır ancak istediğiniz kalitede çekemediğiniz için kötü gözükebilir. İşletmenizi havadan görüntülemek istersiniz ancak iyi bir drone pilotu olmanız gerekir. Bir etkinliği çekmek istersiniz ancak ses ve ışık kalitesini tutturamazsınız. İşte tüm bu sebepler bile video işleriniz için profesyonel destek almanıza yeterli olabilir.

Kaliteli Prodüksiyon

Herkes video çekebilir ancak profesyonel bir videoya sahip olmak için profesyonel ekipmanlar ve uzman ekip ile çalışmak gereklidir. İnsanlar artık bir video izlediğinde görüntü kalitesinden ses kalitesine kadar her konuda profesyonellik bekliyor. Bunu elde etmek için video çekimi konusunda işin uzmanı bir ajans ile çalışmanız gerekir.

Kolay Anlatım

Video çekimi ile insanlara daha kolay anlatım sağlarsınız. Örneğin bir röportaj çekimi tek seferde çekilip yayınlandığında onu izleyen binlerce kişi aynı bilgi net bir şekilde alır. Ancak aynı bilgiyi siz binlerce kişiye tek tek anlatamazsınız. Hangi konuda video çekimine ihtiyacınız olursa olsun iyi bir teknik ile en doğru anlatımı yakalamak önemli bir konudur.

İşletmenizin video reklamları ile her alanda rakiplerinizin önüne geçin!

İşletmenizi tanıtmak veya sosyal medyanızda paylaşmak için video çekimine ihtiyaç duyduğunuzda Ankara Prodüksiyon olarak tecrübemiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ankara’da video çekim ajansı

Ankara Prodüksiyon sektördeki 10 yılı aşan tecrübesi ile kurum veya kişilerin ihtiyacı olan her türlü video çekimini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Dijital medyaya olan ilginin artması ile özellikle sosyal medya videolarına olan taleplerde arttı. Ankara’da profesyonel bir video çekim ajansı arayan tüm işletmelere uygun fiyatlarla profesyonel video çekimi yapan Ankara Prodüksiyon, uzman ekibi ve son teknoloji çekim ekipmanları ile sizlerin hizmetindedir.

Profesyonel video çekimi nasıl yapılır?

Gelişen teknoloji ile akıllı telefonlar ile oldukça başarılı videolar çekilebilmektedir. Ancak yine de ticari olarak video ihtiyacı olan kurumlar için bu işin profesyonel ekipmanlarla yapılması gerekir.

Güzel bir videonun ortaya çıkması için kullanılacak ekipman kadar o ekipmanı etkili bir şekilde kullanacak kişilere de ihtiyaç vardır. Aynı zamanda bir videonun istenilen şekilde olması için sadece iyi bir çekim yetmez. Çekim sonra iyi bir kurgu işleminden de geçmesi gereklidir.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu pazarlama videoları için istenilen amaçlar doğrultusunda profesyonel bir ekiple ve profesyonel ekipmanlarla çalışmak çok önemlidir.

Reklam video çekimi

İşletmelerin ürün veya hizmetlerini için müşterilerin dikkatlerini çekmek amacıyla hazırlanan videolardır. 10sn ve 60sn arasında bir süre sahip olması tercih edilmelidir. Videoda reklamı yapılacak ürün ve videonun ulaşması beklenilen hedef kitle iyi analiz edilmelidir. Sonrasında profesyonel bir şekilde oluşturulacak reklam video çekimi ile istenilen sonuçlar elde edilebilir.

Tanıtım video çekimi

Firmaların genellikle bir ürün veya hizmet için müşterilerine detaylı bir anlatım gerçekleştirmek istedikleri video çekim türüdür. süresi 1 dakika ile 3 dakika arasında olması tercih edilir. Ancak daha detaylı anlatılması gereken bir durumda maksimum 7 dakika süreye kadar çıkılabilir. Daha uzun videolar ise genellikle tercih edilmemelidir. Hazırlanan senaryo sonrası profesyonel olarak gerçekleştirilen video çekimi ile istenilen tanıtım videosu hazırlanmaktadır.

Düğün video çekimi

Evlilik ve düğün her insan için çok özeldir. Birlikte harika bir hayata başlayan çiftler genellikle bu anlarını ölümsüzleştirmek istemektedir. Son yıllarda popüler olan kısa düğün videoları da bu yüzden çok fazla tercih edilmektedir. Çiftler isterlerse tüm süreci veya özel olarak hazırlanacak kısa videoları tercih edebilirler. Gerçekleştirilen profesyonel düğün video çekimi ile çiftler ömür hatırlayacakları bir anı videosu elde edebilirler.

Röportaj video çekimi

Özellikle hizmet sektöründe çalışan ve adını duyurmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen röportaj videoları ile sizde sosyal medyada daha fazla kişiye erişebilir ve işleriniz hakkında onları bilgi sahibi yapabilirsiniz. Anlatım içeren videolarda en önemli konu iyi bir görüntü ve kaliteli bir ses almaktır. Amatör kameralar ve telefonlar ile çekilen röportaj videolarında özellikle ses konusun çok büyük sorun olmaktadır. Dolayısıyla profesyonel bir röportaj videosu istiyorsanız profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Youtube video çekimi

Ankara Prodüksiyon olarak sertifikalı Youtube kanal geliştiricisi ve video içerik üreticisiyiz. Bu uzmanlığımızı ihtiyacı olan tüm işletme ve kişiler ile paylaşıyoruz.

Youtube diğer sosyal medya mecralarına göre daha profesyonel olunması gereken bir platformdur. Özellikle Youtube’da başarı elde etmek isteyenler için ilk kural kaliteli bir prodüksiyon yapabilme kabiliyetleridir.

Youtube videolarınızda süreklilik oldukça önemlidir. Eğer abone sayınızı artırmak ve keşfedilmek istiyorsanız düzenli olarak hazırlacağınız içeriklerinizi iyi bir prodüksiyon ile sunmanız gerekmektedir.

Video çekim fiyatları nedir?

Video çekimi için fiyatlar oldukça değişkendir. Çekilecek videonun senaryosuna, kullanılacak ekipmanlara ve çekim ekibinin profesyonelliğine kadar çok sayıda fiyatı belirleyen unsur bulunmaktadır.

Ankara Prodüksiyon Ajansı olarak, profesyonel ve tecrübeli çekim ekibimiz, son teknoloji çekim ekipmanlarımız ve 10 yılı aşan tecrübemiz ile video çekim ihtiyaçlarınızdan yanınızdayız.

Eğer video çekim hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka ajansımızı arayarak teklif alınız. Sizlere uygun fiyatlarla profesyonel hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Video prodüksiyon ajansı: Ankara Prodüksiyon

2011 yılından itibaren Ankara’da hizmet veren ajansımız verdiği hizmetlerle sadece Ankara’da değil Türkiye’nin bir çok şehrinde de çekim yapmıştır. Prodüksiyon ve video çekimi konusunda uzmanlığını ortaya koyarak her işletme için özel olarak videolar tasarlamaktadır.

Video çekimi ve kaliteli prodüksiyon mutlaka tecrübe ister. Eğer siz de videolarınızda profesyonellik arıyorsanız Ankara Prodüksiyon ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.