Profesyonel Youtube Kanal Yönetimi

Profesyonel Youtube Kanal Yönetimi ile izlenen bir marka olun.

Youtube‘un son yıllarda hızla yükselen bir platform olması su götürmez bir gerçek. Peki sizin kanalınız nasıl hızla yükselir? Youtube Partner Ajansı olarak aradığınız hizmet tam olarak burada…
Profesyonel Youtube hesap yönetimi ve kanal geliştirme hizmetimiz ile hem markaların hem de kişilerin bu platformda etkin bir şekilde var olmasını sağlıyoruz..

Neden Bir Youtube Kanalınız Olmalı?

Açıklanan verilere göre her ay 2 milyardan fazla ziyaretçi alan Youtube’da bir gün içerisinde 5 milyardan fazla video izleniyor.

Ayrıca Youtube’u televizyon üzerinden izleyenlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Pandemi sonrası dönemde bu rakam aylık 250 milyon saati geçti.

Youtube’a üye olmak ve bir kanal açmak her ne kadar ücretsiz olsa da 30 milyondan fazla kanalın olduğu bu mecrada varlık göstermek oldukça zor.

Youtube CEO’su Susan Wojcicki’nin yaptığı bir açıklamada şöyle bir cümlesi olmuştu. “Her gün Youtube’da 100 yeni fenomen ortaya çıkıyor.”

Böylesi popüler ve her geçen gün değeri artan bir mecrada olmamak markalara çok büyük kayıplar yaşatmaktadır.

Dünya’nın en büyük video kanalında markanızı izlettirin.

Youtube dünyanın en büyük video platformu olmasının yanında aynı zamanda dünyanın en büyük ikinci arama motoru konumundadır. Çoğu insan bir şey arayacağız zaman Youtube kullanmaktadır. Bu nedenle, YouTube’un markanız için potansiyel müşteri kitlesini artırmak için birçok fırsat sunması muhtemeldir. Bu fırsatları Youtube Kanal Yönetimi konusunda uzman olan ajansımız ile başarılı bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Sınırsız Olun

Çoğu Youtube kanal yöneticisi için kaliteli videolar oluşturmak zordur. Ajansımız ile çalışarak kaliteli ve profesyonel videolar elde edebilirsiniz.

Düzenli İçerik

Youtube için düzenli içerikler üretmek kanalınız için daha fazla etkileşim demektir. Ajansımız sizin için düzenli video içeriklerini üretecektir.

Youtube, ancak doğru şekilde yönetildiğinde, markanızın büyümesine, müşteri bağlılığına ve satışlarına katkıda bulunabilir.

Ankara’da Profesyonel Youtube Reklam Ajansı Ankara’nın ilk Türkiye’nin ilk 10 Youtube ajansından biriyiz. Çok sayıda marka ile çalışıyor ve kanal geliştirmelerine katkı sağlıyoruz.

Youtube kanal yönetimi nasıl yapılmalıdır?

Youtube kanalınızı gerçekten uydudan yayın yapan bir TV kanalından ayırmamanız gerekir.

Youtube kanalınız içinde normal bir TV kanalı gibi hassasiyet oluşturmalı ve bu doğrultuda çalışmalısınız.

Youtube kanalınızı büyütmek istiyorsanız aşağıdaki listede yer alan konulara mutlaka dikkat etmelisiniz.

  • Kanal görünürlüğünüzü iyi bir şekilde tasarlayın. Kanal fotoğrafınız, profil kapak fotoğrafınız, kanal açıklamanız, video introlarınız vb. diğer tüm görünürlük çalışmalarınızın olması gerekir.
  • Kanal kategorinize uygun içerikler üretmeniz ve bu içeriklere uygun başlıklar ile açıklamalar yazmanız gerekir.
  • Abonelerinizi iyi tanımanız ve onların seveceği içerikleri bulmanız gerekir.
  • Videolarınızı kaliteli bir şekilde hazırlamız gerekmektedir. Kimse kötü bir görüntüye sahip, karanlık, sesi duyulmayan videoları izlemez.
  • Youtube istikrarı sever. Bu yüzden video serilerinizi belirli bir düzen içerisinde paylaşmanız gerekir.
  • Rakip kanalları iyi gözlemlemeniz ve her zaman onlardan daha fazla içerik üretmeniz gerekir. Rakip kanal 2 günde 1 video paylaşıyorsa sizin günde bir paylaşmanız gerekir.
  • Sabırlı olmanız ve enerjinizi kaybetmemeniz gerekir. Çoğu kişi hemen abone sayısını artırıp milyonlarda izlenme elde etmek ister ancak bu süreç uzun ve sabırlı olmanız gereken bir süreçtir.
  • Youtube kanal ve video istatistiklerini iyi takip etmeniz ve bu doğrultuda stratejiler belirlemeniz gerekir.

Tüm bu işlemleri yapmak zor ve karmaşık gibi görünebilir. Böyle bir durumda Profesyonel Youtube Kanal Yönetimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kimler Youtube kanal yönetimi hizmeti almalıdır?

Televizyonun yerini almaya başlayan Youtube’un geleceği çok daha parlak. Bu durumda böyle bir mecrada yer almak herkesin isteği ve hayali.

Özellikle hedef kitlesine etkili bir şekilde ulaşmak isteyen herkes Youtube Kanal Yönetimi Hizmeti’mizden yararlanabilir.

Ajansımız Youtube Partner programına kayıtlı bir ajanstır. Dijital deneyimimiz ve prodüksiyon kabiliyetlerimiz ile kanalınız için etkili bir yönetim hizmeti sağlamaktayız.

Ayrıca Youtube Kanal Danışmanlığı hizmetimiz ile mevcut kanalınız için daha etkili stratejilere sahip olabilirsiniz.